Konkurss "Gada balva sociālajā darbā 2023" un "Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2023"

Izsludināta iedzīvotāju balsošana konkursā „Gada balva sociālajā darbā 2023” un "Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2023"

Labklājības ministrija no 2024. gada 3. janvāra līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem .

Nominantu vidū arī novadnieki:

  • Līga Liepiņa, Tukuma novada sociālā dienesta darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem.
    Balsojuma anketa elektroniski aizpildāma: https://www.visidati.lv/aptauja/2097362481/
  • Aiga Latišenko, biedrības “Palēciens Tev” valdes locekle, sociālā darbiniece, ar kuru Tukuma novada sociālajam dienestam un Tukuma novada jauniešiem ir sekmīga sadarbība.
    Balsojuma anketa elektroniski aizpildāma: https://www.visidati.lv/aptauja/2097358689/

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās un citās sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kuras  nodrošina sociālā darba pakalpojumu), sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus, kā arī popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Vairāk informācijas Labklājības ministrijas mājaslapā( saite: https://www.lm.gov.lv/lv/konkurss-gada-balva-socialaja-darba-2023)

Anketa